Menu

Inspiracje na emigracji

Piękne wnętrza to moja pasja - narodziła się z dala od domu...

Poduszki - moja słabość?

kasiaros28

W przygotowaniu mam inny wpis, ale właśnie pod wpływem chwili kupiłam kolejne poduszki do mojego przyszłego domu - tym razem szare, wzór chevron, sztuk dwie.

Śmiało mogę chyba napisać, że jestem uzależniona!!! Dałam już sobie limit na ramki do zdjęć, teraz przyjdzie chyba czas na poduszki. Sama już nie wiem, ile ich mam upchanych po kątach!

 

 

poduszka szara chevron

Stąd - sklep sprawdzony, polecam.

 

poduszka szara chevron

źródło

 

 

poduszka szara chevron

źródło

 

poduszka szara chevron

źródło

 

Jak to jest z Wami? Czy Wy też macie słabość do konkretnych przedmiotów?

Niestety, ja zauważyłam u siebie, że gdy tylko za oknem wichura i deszcz zacina, tak jak to było dzisiaj przez cały dzień, od razu siadam do komputera i wyszukuję rzeczy do domu. W ten sposób zabijam nostalgię...

Pozdrawiam ciepło zaglądających do mnie :)

W kolorach roku 2014 - inspiracje >

< Sofa - jak ją ustawić w małym salonie?

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [utka] 149.156.49.*

  uwielbiam poduchy - teraz mam fazę na szydełkowe, a że sama nie potrafie tak pięknie dziergać, proszę koleżankę :) I ... od wczoraj jestem właścicielką tej: domoweinspiracjeiplany.blox.pl/2014/02/Poduszka-w-paski.html i jeszcze jednej 'kwadratowej' :)
  pozdrawiam Wysypy

 • kasiaros28

  Cześć Utka :) No, poduchy, to zdecydowanie moja słabość! Pasy, kraty, kropki i inne geometryczne wzory. Ja czekam z niecierpliwością na moje szare chevrony - myślę, że na początku przyszłego tygodnia powinny już być. Zaraz zaglądam do Ciebie :) Dziękuję za pozdrowienia - ja je również przesyłam :) Kasia

 • Gość: [Ania] 95.160.190.*

  Ja też śmiało mogę powiedzieć, że poduszki to jest moja słabość. Ostatnim moim zakupem były poduszki profilowane senpo.pl/poduszki/poduszki-profilowane które idealnie sprawdzają się w każdej sypialni. Teraz czuję po nocy że w końcu wstaję wypoczęta, czego dawno nie czułam.

© Inspiracje na emigracji
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci