Menu

Inspiracje na emigracji

Piękne wnętrza to moja pasja - narodziła się z dala od domu...

Łazienka w szarobeżowym kolorze, czyli co to jest greige.

kasiaros28

Kolor, który łączy w sobie zarówno beż, jak i szarości - grey & beige. Delikatny, łagodny, ciepły, idealny jako tło w klasycznych wnętrzach. Świetnie pasuje też do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych. Kolor, który przypomina kawę z mlekiem bądź piasek, w zależności od tego, w jakich proporcjach został wymieszany. Można go łączyć z bielą, czernią, szarościami w różnych tonacjach - sprawić, by nie był nudny.

Szarobeżowy/ greige:

 

http://blog.inkspotworkshop.com/2011/06/home-decor-tips-and-trends-wall-decals-and-greige/layla-grayce-tips-and-trends-color-greige-2/

 

W tej gamie kolorystycznej urządzę swoją małą/gościnną łazienkę.

Podstawowym motywem będzie tapeta Cole&Son Contemporary w kolorze nr 148 (szarobeżowym) - wczoraj otrzymałam właśnie upragnioną rolkę:

 

 

 

Myślę, że z dodatkiem białych i drewnianych elementów oraz z szarą podłogą może wyjść całkiem przyjemne wnętrze. Czeka mnie oczywiście dobranie detali i płytek (poważnie myślę o kolekcji Paradyża My Way Noce na ściany narażone na wilgoć oraz kolekcji Nowa Gala Signum na podłogę).

 

Kilka łazienek w kolorze greige:

 

 

 

Lampa stołowa >

< Drewniana podłoga

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Bastki] *.kprg.3s.pl

    uwielbiam motyw tej tapety i chyba sobie ją sprezentuję do sypialni.
    Co do łazienki wiesz jakie mam płytki w mojej gościnnej łazience??? hahahhaaaa.....

    no i kod z obrazka :)

  • kasiaros28

    Zajrzałaś i tutaj - no właśnie wiem, jakie masz płytki!!!!!!!!!!!!! Pisałam wcześniej, że Twoja gościnna jest inspiracją do mojej gościnnej :) A tapeta - cudowna jest, więc sprezentuj ją sobie!!! Buziaki!!!!

© Inspiracje na emigracji
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci